KLIENCI INDYWIDUALNI

Prawo pracy
Odszkodowania
Sprawy spadkowe
Prawo obrotu nieruchomościami
Prawo administracyjne

Prawo pracy

Doradzamy i opiniujemy umowy o pracę, kontrakty menedżerskie oraz umowy związane z zakazem konkurencji. W przypadku powstania jakichkolwiek sporów sporządzamy pisma, wnioski oraz pozwy.

kancelaria prawna

Odszkodowania

Reprezentujemy Klientów w negocjacjach, sporach i dochodzeniu roszczeń z tytułu odszkodowań na terenie całego kraju. Przygotowujemy niezbędną dokumentację uprawniającą do skierowania sprawy na drogę sądową.

odszkodowanie

Sprawy spadkowe

Wspieramy działania  związane z uregulowaniem szeregu formalności dotyczących spraw spadkowych. Reprezentujemy klientów w postępowaniu sądowym o stwierdzenie nabycia spadku lub jego dział.

Pomagamy również w kwestiach spornych dotyczących spadku, przygotowujemy dokumentację potrzebną do unieważnienia testamentu, uznania spadkobiercy za niegodnego dziedziczenia i wpływającą na wydziedziczenie.

spadek

 

 

Prawo obrotu nieruchomościami

Proponujemy Klientom pełne doradztwo przy nabywaniu i zbywaniu nieruchomości, w tym redagowanie i opiniowanie umów. W przypadku nabycia nieruchomości na rynku pierwotnym pomagamy w negocjacjach z deweloperami.

W razie sporów reprezentujemy Klientów jeszcze w trakcie procesu budowlanego. Zastępujemy Klientów przed sądami i organami administracji.

Prawo administracyjne

Reprezentujemy Klientów i doradzamy im w trudnych postępowaniach administracyjnych przed organami administracji publicznej oraz sądami administracyjnymi wszystkich instancji.

Prowadzone sprawy dotyczą między innymi prawa budowlanego, prawa ochrony środowiska i innych.

KANCELARIA PRAWNA